کاربردی - الگوریتم گیری درست قبل از برنامه نویسی - انجمن PHP

ارسال پاسخ 
کاربردی الگوریتم گیری درست قبل از برنامه نویسی
۴-۴-۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ بعدازظهر
ارسال: #1
الگوریتم گیری درست قبل از برنامه نویسی
ضمن عرض سلام خدمت یکایک دوستان ؛
خدمتتون عارضم که یکی از مهم ترین وجه های طراح وب بودن بدست آوردن الگوریتم های ساده قبل از برنامه نویسی هست حالا الگوریتم اصلا چیه ؟ الگوریتم به معنی تحلیل و تفکر نسبت به یک کار خاص قبل از شروع آن .
یک برنامه نویس موفق برنامه نویسی هست که قبل از شروع هر کاری بیاد ازش یک الگوریتم حالا یا توی ذهن خودش یا توسط یک برنامه paint یک نقاشی بکشه که فرضا میخواد همچین کاری انجام بده بعد بیاد بر اساس اون برنامه نویسی بکنه و تو هر مرحله هم سعی کنه از جدید ترین متد ها و تا جای ممکن از شی گرایی استفاده بکنه .
تجربه نشون داده 75 درصد از برنامه نویس هایی که قبل از کار الگوریتم نمیگیرن به مشکل بر میخورن . الگوریتم گرفتن شاید خیلی ساده به نظر بیاد اما حدود 30 درصد به کار هاتون سرعت میبخشه حدود 20 درصد به شما اعتماد به نفس میده و تجربه هم ثابت کرده حدود 99 درصد برنامه نویسانی که الگوریتم میگیرن موفق هستند
در کل برای پیشرفت برنامه نویسی یکی از ملزومات اینه که قبل از شروع کار الگوریتم بگیرید من از این به بعد قرار اسکریپت نویسی را شروع کنم و با مفاهیم شی گیرایی آشناتون کنم سعی میکنم قبل از شروع هر اسکریپت یا پروژه الگوریتم کار را ابتدای کار ارائه بدم تا شما از نحوه کار آشنا باشید و قبل از خواندن مطالب نوشته شده بتونید بفهمید که الان در کدوم بخش قرار داریم و چه کاری باید انجام بدیم . تصویر: ../images/smilies/17.gif
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
الگوریتم گیری درست قبل از برنامه نویسی - حسن قاسمی نیا - ۴-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ بعدازظهر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام برنامه نویس نویدان 0 4,434 ۴-۳-۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ بعدازظهر
آخرین ارسال: نویدان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان