چگونه ساخت تقویم برای عملیات رزرو را انجام بدم - انجمن PHP

ارسال پاسخ 
چگونه ساخت تقویم برای عملیات رزرو را انجام بدم
۱۸-۱۲-۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ بعدازظهر
ارسال: #1
چگونه ساخت تقویم برای عملیات رزرو را انجام بدم
با سلام خدمت اساتید گرامی من پس از 2 ماه تحقیق و جستجو تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزارم 
دارم رو یه پروژه دانشجویی کار میکنم که یه قسمت عملیات رزرو رو انجام میده در سمت کاربر یک تقویم به اون نمایش داده میشه که روزهارو میبینه و با توجه به اینکه این تقویم به بانک اطلاعاتی هم وصل هست باید روزهایی که قابل رزرو هستن و پر نشدن رو نشون بده و اجازه بده کاربر با کلیک بر روی آن روز به فرمی منتقل بشه و اطلاعات خود و ساعت را در آن روز برای خودش ثبت کنه این یه خلاصه از کار بود در حال حاضر اگر کسی سورسی داره یا میتونه کمکی کنه لطفا دریغ نکنه چون باید ارائه بدم به دانشگاه
یه سیستم رزرو البته به تاریخ میلادی پیدا کردم لینکشو در زیر میزارم دقیقا یه چیزی مثل اون میخوام ولی با تقوم شمسی 
http://www.convergine.com/scripts/booking
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
چگونه ساخت تقویم برای عملیات رزرو را انجام بدم - علی اصفهانی - ۱۸-۱۲-۱۳۹۳ ۰۵:۴۹ بعدازظهر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی برای تغییر کد در قالب وردپرس - ووکامرس فارسینگ 0 5,512 ۱۶-۱۲-۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ بعدازظهر
آخرین ارسال: فارسینگ
  ایجاد محدودیت انتخاب برای هر مورد از گزینه های لیست کرکره ای کاریز 3 13,331 ۲۰-۵-۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ بعدازظهر
آخرین ارسال: حسن قاسمی نیا
  راهنمایی برای ساخت سیستم پشتیبانی امیر قلی زاده 17 49,395 ۳۰-۴-۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ بعدازظهر
  مشکل در فارسی نبودن تابع substr برای php آرش زمزمی 1 9,990 ۲۱-۴-۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ بعدازظهر
  راهنمایی برای اجرای 24 ساعته یک کوئری ستار 1 8,829 ۳-۲-۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ بعدازظهر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان