مهم - قوانین و مقررات - انجمن PHP


ارسال پاسخ 
مهم قوانین و مقررات
۸-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ بعدازظهر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۷-۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ بعدازظهر، توسط حسن قاسمی نیا.)
ارسال: #1
قوانین و مقررات
کلیه فعالیت های این وب سایت طبق موازین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران می باشد لذا رعایت کلیه قوانین رایج در جمهوری اسلامی الزامی میباشد و با توجه به نوع فعالیت این وب سایت که جنبه آموزشی دارد ، هرگونه فعالیت سیاسی ، مذهبی و مسائلی که با قوانین جمهوری اسلامی و قوانین سایت متضاد باشد ممنوع است و در صورت لزوم پیگرد قانونی نیز در بر خواهد داشت.
علاوه بر موارد بالا برای استفاده از امکانات این انجمن لازم است که موارد زیر را راعیت فرمایید :
1- کاربران می بایست به هنگام ثبت نام از کلمات مناسب جهت نام کاربری استفاده نمایند . نام های کاربری مورد تأیید در این انجمن نام های فارسی است .
2- استفاده از نام های نامناسب و خلاف شرع جهت نام کاربری بدون تذکر حذف خواهند
3- استفاده از چندین حساب کاربری ممنوع می باشد و در صورت مشاهده نام های کاربری اضافی حذف خواهند شد .
4- کاربران میبایست هنگام ارسال مطلب از کلمات مناسب استفاده کنند و در صورت مشاهده استفاده از کلمات نامناسب و رکیک اکانت کاربر مسدود میگردد
5 - کاربران می بایست در هنگام ارسال مطلب و یا سوال از عناوین مناسب و مرتبط با سوال یا مشکل خود استفاده کنند و در صورت عدم رعایت این مورد پست مربوطه همراه با اخطار حذف میگردد
6 - از به کار بردن کلماتی مانند کمک ، کمک فوری ، یکی کمکم کنه ، خیلی مهم ، فوری ، و کلمات شبیه جدا پرهیز کنید.
7 - مسئولیت تمامی ارسال های کاربران متوجه ارسال کننده مطلب بوده و مدیران سایت هیچ گونه مسئولیتی در مورد مطالب و یا راهنمایی های نوشته شده توسط کاربران را ندارند.
8 – در صورت استفاده از منابع آموزشی سایت های دیگر لازم است این کار با اجازه مدیر سایت مذکور صورت پذیرد و حتما در پایان مطلب ، منبع آن ذکر گردد.
9 – درصورت معرفی افزونه ای غیر تجاری که توسط سایت دیگر و یا شخص دیگری انجام شده لازم است جهت احترام مترجم و منبع آن ذکر گردد.
10 – کلیه آپلود ها در معرفی الحاقات و مطالب آموزشی می بایست در همین انجمن صورت پذیرد . لذا از گذاشتن لینک دانلود از سایت های دیگر خودداری کنید .
11- در ارسال مطلب دقت نمایید مطلب را در بخش مربوطه ایجاد نمایید و از ارسال مطلب در انجمن های دیگر و یا ارسال یک مطلب در چند انجمن جدا خودداری کنید .
12- تمامی ارسال های انجمن باید مرتبط با مباحث طراحی سایت و علی الخصوص پی اپ پی باشد و با ارسال های نامرتبط و یا اسپم جدا برخورد خواهد شد.
13- اگر جوابی را نمی دانید از ارسال هایی که باعث شلوغی آن تاپیک گردد جدا خودداری کنید .
14- کاربران می بایست در برخورد با دیگر کاربران رعایت ادب و احترام را بجا آورند و از استفاده از کلمات و جملاتی که باعث آزرده شدن دیگر کاربران شود خودداری کنند .
15- در هنگام پاسخ به سئوالات دیگر کاربران از به کاربردن الفاضی که باعث ناراحتی و دلسردی کاربران می شوند جدا پرهیز کنید زیرا ممکن است بعضی از کاربران به تازگی با مباحث این انجمن ( علی الخصوص پی اچ پی ) آشنا شده باشند و حتی ممکن است سئواات بسیار ساده و یا ابتدایی بپرسند . لذا خواهشمندیم به سئوالات دیگر کاربران در کمال صبر و خوشرویی پاسخ دهید .
16- در صورت مشاهده هرگونه موارد خلاف از جمله توهین به دیگر کاربران و نیز مدیران با کاربر خاطی برخورد خواهد شد . اما ایشان می توانند در صورت اعتراض به اخطار آدرس تاپیک را جهت رسیدگی سریع برای مدیران سایت ارسال نمایند.
17- این انجمن از افزونه های وارز پشتیبانی نمی کند لذا از قراردادن افزونه ها و قالب هایی که دارای حق کپی رایت می باشند جدا خودداری نمایید.
18- در ادامه بند 17 قراردادن نرم افزارها و اسکریپت های دارای حق کپی رایت ساخته شده در داخل کشور در انجمن ممنوع می باشد و در صورت مشاهده کاربر خاطی بار اول اخطار و بار دوم اخراج خواهد شد.
19- مباحث مربوط به هک و ایجاد خرابکاری و اختلال در سایت های دیگر به هر نحو در انجمن ممنوع می باشد ولی تذکر حفره های امنیتی کشف شده که جنبه آگاه سازی و اطلاع رسانی به کاربران را دارد مانعی ندارد .
20 – این وب سایت با هیچ وب سایت و یا شخص خاصی خصومت و رقابت ندارد . مطالب حاضر در این وب سایت صرفا جنبه آموزشی و در جهت توسعه پی اچ پی می باشد لذا از پرسیدن سوالاتی که به اسکریپت خاص که برای خود پشتیبانی دارد خود داری کنید .
21- به کاربردن واژگاه و جملاتی که جنبه توهین یا بی ارزش کردن زحمات اعضای انجمن و یا مدیران آن را داشته باشد چه در ارسال ها و چه در امضاء مجاز نمی باشد و کاربر خاطی اخراج می گردد.
22- قراردادن تصویر در امضاء به علت کند شدن فرآیند سایت ممنوع بوده و کاربران تنها مجاز به استفاده از متون در امضای خود می باشند .
این قوانین ممکن است در آینده تغییر و یا بندهایی به آن اضافه گردد . لذا توصیه می گردد در دوره های معین قوانین انجمن را یکبار دیگر مرور نمایید تا از آخرین تغییرات مطلع گردید .

با تشکر از مطالعه شما تصویر: ../images/smilies/17.gif
 

 
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پیام‌های داخل این موضوع
قوانین و مقررات - حسن قاسمی نیا - ۸-۷-۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ بعدازظهر

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان